fbpx

KKK

Toiduhügieenikoolituse läbimise ja testi lahendamisega interneti teel ning korduma kippuvad küsimused:

  1. Kui ma pole varem läbinud koolitust, siis kas ma saan õppida enne testi lahendamist? Jah, saate küll. Eestikeelsed õppematerjalid asuvad koolituskeskkonnas.
  2. Kuidas koolituskeskkond töötab? Juhend sisselogimiseks, ostmiseks, õppimiseks, sertifikaadi alla laadimiseks on selle lingi all: JUHEND.
  3. Kui kiiresti saan ma kätte sertifikaadi? Sertifikaadi kättesaamise eelduseks positiivselt lahendatud test. Kuna õppekava on 5AK H, siis see on koolituse ideaalkestus. Kui te uuendate oma tõendit, siis saate alustada ka kohe testeksami sooritamisega ega pea koolitusmaterjali õppima. Keskmine eksami sooritamise aeg on 10 minutit.
  4. Kas Veterinaar- ja Toiduamet aktsepteerib interenti teel õppimise ja testi lahendamise optsiooniga? Üldine vastus on JAH. Aga, kui ametnik peaks nägema, et te ei täida tööl olles hügieenireegleid, võib ta teid suunata täiendkoolitusele. Rohkem infot SIIN (kerige veidi allapoole).
  5. Mis kuupäev sertifikaadile pannakse? Sertifikaadile pannakse testi sooritamise kuupäev.
  6. Kuidas ma tean, kas õigem on tulla avatud koolitusele või läbida see läbi interneti? Toidukäitleja toiduhügieenialased teadmised peavad olema piisavad ja oma töö ulatuses. Kui teie, teie tööandja või VTA ametnik leiab, et need pole piisavad, on otstarbekas tulla avatud koolitusele. Rohkem infot SIIN (kerige veidi allapoole).
  7. Millisele õppekavale vastab toiduhügieenikoolituse läbimine interneti teel? 5 AK H koolituse õppekavale.
  8. Kas sertifikaat kehtib välismaal? Üldine vastus on JAH. Rohkem infot SIIN.
  9. Kui minu firmast soovib ROHKEM KUI ÜKS inimest testi sooritada, siis kuidas peame toimima? Grupikooitusel osalejad aitame registreerida meie. Esitage päring SIIN.Kui lahendajaid on 15 ja rohkem, kehtib teile grupisoodustus. Esitage päring SIIN.
  10. Kui kaua sertifikaat kehtib? Sellele küsimusele vastab teie ettevõte/ ettevõtte enesekontrolliplaan. Iga ettevõtte enesekontrolli meeskond määrab ise ära, mis on koolituse läbimise sageduse vajadus iga ametikoha kohta. Tavaliselt on see vajadus iga 2 või enama aasta tagant.