fbpx

Juhtkiri

“Saame tuttavaks! Mina olen keskkondade TOIDUHÜGIEEN.EE ja ENESEKONTROLLIPLAAN.EE tegevjuht Annika Gorelova. Minu kogemused toiduhügieeni, hügieeni ja puhastuse maailmas ulatuvad aastasse 2008. 

Kuidas sündis Toiduhügieen.ee ja Enesekontrolliplaan.ee ? Vastuse juured ulatuvad minu endisesse töökohta, mis tänaseni tegeleb profesionaalsete puhastustarvikute ja –masinate tootmisega. Müügisekretärist projektijuhiks ning sealt suurkontsern hotelli avamisega seoses toiduhügieeni lektoriks. Kiiresti lendava ning lühikesena tunduva aja jooksul sai mulle selgeks, et enamus klientidest ei oska langetada tasuvaid otsuseid. Ning sega kahel põhjusel: puudub arusaam, mida tahetakse saavutada ja MILLAL tasub otsus ära. Sel põhjusel asutasin ettevõtte Greenclean OÜ, peagi sündis käesolev keskkond Toiduhügieen.ee ja Enesekontrolliplaan.ee. 

Minu meeskonna eesmärk on aidata selgitada lihtsas keeles, mida peab toidukäitleja tegema, mis on otstarbekas ning mis vähem otstarbekas. Teinekord aitame kokku hoida aega-raha. 

Toiduhügieen.ee ja Greenclean logodel ilutseb roheline lendav lepatriinu, kelle seljal on täpid. Täpid sümboliseerivad müüti, mis rahvasuus levib- rohkem on täppe lepatriinu seljal, seda kauem ta elab. Meie seisame läbi aja, raha ja ergonoomia keskkonna hoidmise, säästliku tarbimise ning jätkusuutlikkuse eest. 

Hea huviline, koostööpartner, klient- tean, et teeme koos töötades õige valiku. Kuna oleme põhimõttekindlad ja avatud uutele väljakutsetele.

Jään põnevusega ootama Teiepoolseid esinemiskutseid, uurimustöid, mõtteavaldusi, ettepanekuid.”

Annika.GC_-683x1024

Lugupidamisega Teie
Annika Gorelova
annika.gorelova@greenclean.ee