fbpx

Veebipõhine toiduhügieeni 5 AK koolitus, baaskoolitus

Koolitust saab läbida 24/ 7  igal ajal. Olenemata, kas on riiklik püha, nädalavahetus või muu eriolukord. NB: oktoobris 2020 avame kõigile optsiooni: koolitusel ei ole võimalik läbi kukkuda. 

Meie firma teeb toiduhügieenikoolitusi veebis 2008.aastast. See tähendab, et enam ei pea koolitusklassis istuma. Teil on võimalus läbida 5AK H baaskoolitus “Toidukäitleja toiduhügieenikoolitus” interneti teel. Saa sertifikaat kohe kätte.

Toiduhügieenikoolitust nimetatakse rahvakeeli erinevalt: hügieenikoolitus, sanitaarkoolitus, toiduohutus koolitus. Neid nimetusi seob sama üks ühine tegur: toiduhügieen. Seda koolitust peavad läbima kõik, kes toidu ja joogi käitlemise ettevõttes töötavad, sh tootmisliini töötaja, abitööline, suvetöötaja, ettekandja, õpetajate abid, laevatöötajad, sh kahjuritõrje spetsialistid ja remodnimehed, kes nendes ruumides viibivad.

Registreeru, logi sisse, osta veebikoolitus 6,50+km (teid suunatakse registreerumise ja sisselogimise lehele).

Kuidas sisse logida, koolitust läbida ja sertifikaati kätte saada?

Kõik on väga lihtne:

A. Kui teil ei ole kasutajat veel, siis registreerige end kasutajaks siin: https://kool.toiduhügieen.ee .

B. Kui teil on on juba konto, siis logige sisse siin: https://kool.toiduhügieen.ee .

  1. logige sisse
  2. ostke koolitus
  3. valige makseviis, näiteks läbi panga
  4. peale makset suunatakse teid tagasi koolituse lehele ja saate KOHE alustada
  5. peale testi edukat sooritamist saate sertifikaadi KOHE kätte

Juhendi leiate, klikkides siia: Juhend sisse logimiseks ja koolituse läbimiseks THEE160717

Kas koolitusfirmat saab usaldada?

Meie ettevõtte on ESIMENE toiduhügieeni veebikoolituse pakkuja Eestis. Oleme õpetanud toiduhügieeni teemadel juba 2008.aastast. Lugege täienduskoolitusasutuse tegevuse kvaliteedi hindamise alused klikates SIIA.  Lisaks, Vaata õppekava SIIN.

Mida arvab Veterinaar- ja Toiduamet õppe läbimisest interneti teel?

Meie teame, kui tähtis on toidu käitlemine ja sellega kaasnev toiduohutus. Helistasime Veterinaar- ja Toiduametisse ning uurisime, mida arvavad nemad sellest, kui ettevõtte otsustab sooritada toidukäitleja hügieenikoolituse järelkontrolli interneti teel. Saime mitteametliku üldise, kuid meid rahuldava vastuse ja seetõttu soovime seda ka teiega jagada.

Toidukäitlemisettevõttes (restoranid, kohvikud, transpordifirmad, lasteaiad jne) on vajalik, et töötajatel on piisaval tasemel hügieeniteadmised. Kui käitlemisettevõte näeb, et tema töötajate teadmiste kontrollimiseks on piisav vaid vastavasisulise testi lahendamine interneti teel, siis võib ettevõte koolitusele saatmise asemel lasta töötajal läbida testi. Kuid kindlasti peab see sama klausel olema sätestatud ka ettevõtte enesekontrolli (HACCP) plaanis, muidu astuksite vastuollu iseenda poolt kehtestatud reeglitele.

Greenclean Koolitus soovitab aga toimida järgmiselt: koolitus tuleb läbida kõikidel toitu ja jooki käitlevatel inimestel/ etevõtetel. Kui olete uus ettevõtja või ettevõtte, kes hakkab esmakordselt toitu või jooki pakkuma, siis osalege toiduhügieeni veebi- või kontaktkoolitusel. Arusaadavalt on kontaktkoolitus nii mõneski aspektis parem. Kuid kui võimalusi pole (ajaline ressurss, rahaline ressurss, muu põhjus), siis on meie veebikoolitus parim alternatiiv. Kui te kahtlete, kas pelgalt testi lahendamine on teie töötajate jaoks parim lahendus, siis osalege meie lektori kontaktkoolitusel.

Miks eelistada meie toiduhügieen.ee keskkond?

Meie ettevõte ei väljasta “vaid paberit.” Meie pakume veebipõhist toiduhügieenikoolitust aastast 2008. 97% veebikeskkonna www.toiduhügieen.ee/koolituskeskkond kasutajatest läbivad koolituse esimese korraga. Sellele vaatamata: oktoobrist 2020 saavad kõik kasutajad koolitust nii kaua läbida kuniks sertifikaat on käes, seega pakume 100% sertifikaadi saamise võimalust. Oluline on ju mitte paber vaid ka enesekontrolli ja toiduhügieeni toimivus ettevõttes.

Unknown

Täiendavatele küsimustele vastame meeleldi tel: 6700 184, whatsapp chat 58501235 või emaili teel info@greenclean.ee