Veebipõhine toiduhügieeni 5 AK koolitus, baaskoolitus

Enam ei pea koolitusklassis istuma. Teil on võimalus läbida 5AK H baaskoolitus “Toidukäitleja toiduhügieenikoolitus” interneti teel. Saa sertifikaat kohe kätte.

Toiduhügieenikoolitust nimetatakse rahvakeeli erinevalt: hügieenikoolitus, sanitaarkoolitus, toiduohutus koolitus. Neid nimetusi seob sama üks ühine tegur: toiduhügieen. Toiduhügieenikoolituse läbimiseks tuleb registreerida ja sisse logida siin: https://kool.toiduhügieen.ee . Koolituskeskkonna juhend: Juhend sisse logimiseks ja koolituse läbimiseks THEE160717

Kuidas sisse logida, koolitust läbida ja sertifikaati kätte saada?

Juhendi leiate, klikkides siia: Juhend sisse logimiseks ja koolituse läbimiseks THEE160717

Vaata õppekava SIIN.

Mida arvab Veterinaar- ja Toiduamet õppe läbimisest interneti teel?

Meie teame, kui tähtis on toidu käitlemine ja sellega kaasnev toiduohutus. Helistasime Veterinaar- ja Toiduametisse ning uurisime, mida arvavad nemad sellest, kui ettevõtte otsustab sooritada toidukäitleja hügieenikoolituse järelkontrolli interneti teel. Saime mitteametliku üldise, kuid meid rahuldava vastuse ja seetõttu soovime seda ka teiega jagada.

Toidukäitlemisettevõttes (restoranid, kohvikud, transpordifirmad, lasteaiad jne) on vajalik, et töötajatel on piisaval tasemel hügieeniteadmised. Kui käitlemisettevõte näeb, et tema töötajate teadmiste kontrollimiseks on piisav vaid vastavasisulise testi lahendamine interneti teel, siis võib ettevõte koolitusele saatmise asemel lasta töötajal läbida testi. Kuid kindlasti peab see sama klausel olema sätestatud ka ettevõtte enesekontrolli (HACCP) plaanis, muidu astuksite vastuollu iseenda poolt kehtestatud reeglitele.

Greenclean Koolitus soovitab aga toimida järgmiselt: kui olete uus ettevõtja või ettevõtte, kes hakkab toitu või jooki pakkuma, siis on alati soovitatav osaleda koolitusel. Saades koolituselt piisav ettekujutus, on teil edaspidiselt kerge lahendada ka teadmiste kontrollimise mõttes testi. Kui te kahtlete, kas pelgalt testi lahendamine on teie töötajate jaoks parim lahendus, siis jällegi – osalege toiduhügieenikoolitusel.

Miks eelistada meie toiduhügieen.ee keskkond?

Meie ettevõte ei väljasta “vaid paberit.” Meie pakume veebipõhist toiduhügieenikoolitust aastast 2008. 97% veebikeskkonna www.toiduhügieen.ee/koolituskeskkond kasutajatest läbivad koolituse esmakordselt. Sellele vaatamata: me ei samasta end teiste sarnast teenust pakkuvate ettevõtetega, kes lubavad 100% garantiid või sertifikaati kohe kätte. Oluline on ju mitte paber vaid ka enesekontrolli ja toiduhügieeni toimivus ettevõttes.

6700 184

info@greenclean.ee

Uuendatud 27.01.2020