Käsiraamat, raport

Puhastusteeninduse raport- on paarileheküljeline dokument, mis sisaldab nõuandeid puhastusteeninduse ja koristustööde kohta Teie asutuses. Raport koostatakse vaatluste põhjal, kus teatud perioodi vältel jälgitakse Teie asutuse puhastusteenindajaid ja tööviisi. Raport vastab vaid Teie asutuse töötempole, ja -iseloomule. Sellepärast on iga raport universaalne ja toob oodatuid tulemusi (kokkuhoid igas mõttes).

Praktika aga näitab, et kõik mis hea ja kasulik, pole võimalik kohemaid rakendada. Sellepärast omab raport pikaajalist mõju– kirjas olevaid näpunäiteid ja uuendusi saab igapäevaellu jooksvalt rakendada.

 

Puhastusteenindaja käsiraamat. Kui puhastusteenindaja töö iseloom on paika pandud ning kui personalikaadri liikuvus on suur (praktikandid, asendajad, uued töötajad), tasub puhastuskoolituse kõrvalt tellida asutusse ka puhastusteenindaja käsiraamat.

Käsiraamat on mitmekümneleheküljeline dokumentide kogumik, kus sisaldub kõik vajalik informatsioon puhastusteenindaja tarvis. Raamat on hea meeldetuletaja tööde puhul, mida iga päev ei teostata (näiteks iga-aastane suurpuhastus või eritöö) ja suurepärane õpik asutuse uuele töötajale.